Club

WELKOM OP ONZE SITE.

Hieronde een overzicht van de uitslagen en wedstrijden van elke ploeg.
Een volledig overzicht kan u terugvinden op de site van het verbond.

Uitslagen deze week:

Dinsdag 20 september 2022 - GVMD beker:

- Onder Den Toren 1 - Vredebal 1 = 7-5.

- Vredebal 2 - Gouden Bil 1 = 9-5.

- Vredebal 3 - Rozenhof 1 = 6-5.

- Supra Boys 2 - Vredebal 4 = 6-7.


Opkomende wedstrijden:

Seizoen 2022-2023:

Vrijdag 23 september 2022 - KVGL competitie:

- KVDB1 - GBH.

- ROZ - KVDB2 (Café Rozenhof, Dorpsplein 12, 3020 Veltem).

- KVDB3 - BSH3.

- HKT2 - KVDB4 (Café Hoekske, Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen).

- DKE - BBB.

Zaterdag 24 september 2022 - BNV competitie:

- KVDB - De Stoempers Zichem.

Dinsdag 27 september 2022 - GVMD competitie:

- Rozenhof 1 - Vredebal 1 (Café Rozenhof, Dorpsplein 11, 3020 Veltem).

- Vredebal 2 - Onder Den Toren 2.

- Vredebal 3 - De Splinters.

- Neder De Luxe 2 - Vredebal 4 (Café Times, Frans Vekemansstraat 58, 1120 Neder-Over-Heembeek).

Vrijdag 30 september 2022 - KVGL competitie:

- PDH - KVDB1 (Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee).

- KVDB2 - BHM.

- DWL - KVDB3 (Zwembad Kessel-Lo, Stadionlaan 6, 3010 Kessel-Lo).

- KVDB4 - NRB.

- PDH4 - DKE (Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee).

Zaterdag 1 oktober 2022 - BNV competitie:

- De Welkom Liedekerke - KVDB (Café De Welkom, Muilenstraat 124, 1770 Liedekerke).

Dinsdag 4 oktober 2022 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Onder Den Toren 1.

- Onder Den Toren 3 - Vredebal 2 (Café Onder Den Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Onder Den Toren 2 - Vredebal 3 (Café Onder Den Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Vredebal 4 - Amadeus 1.

Vrijdag 7 oktober 2022 - KVGL competitie:

- KVDB1 - BLL.

- BSH - KVDB2 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- KVDB3 - DWA.

- PDH3 - KVDB4 (Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee).

- DKE - PAR.

Zaterdag 8 oktober 2022 - BNV competitie:

- KVDB - Hoeksken Mere.

Dinsdag 11 oktober 2022 - GVMD competitie:

- Gouden Bil 1 - Vredebal 1 (Café 't Bierhuis, Fabriekstraat 26, 1745 Opwijk).

- Vredebal 2 - Sportief Herent.

- Vredebal 3 - Onder Den Toren 3.

- De Sportvriend - Vredebal 4 (Café De Sportvriend, Mechelseweg 364, 1880 Kapelle-Op-Den-Bos).

Vrijdag 14 oktober 2022 - KVGL competitie:

- SMP - KVDB1 (Café 't Smiske, Lostraat 6, 3212 Pellenberg).

- KVDB2 - KNB.

- KVDB3 = bye.

- KVDB4 - BLL2.

- ROZ4 - DKE (Café Rozenhof, Dorpsplein 12, 3020 Veltem).

Zaterdag 15 oktober 2022 - BNV competitie:

- Het Volkshuis Aalst 1 - KVDB (Café Het Volkshuis, Houtmarkt 1, 9300 Aalst).

Dinsdag 18 oktober 2022 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Rode Bal.

- De Duvels - Vredebal 2 (Café De Club, Toekomsstraat 68, 1800 Vilvoorde).

- Sportief Herent - Vredebal 3 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- Vredebal 4 - Supra Boys 2.

Vrijdag 21 oktober 2022 - KVGL competitie:

- KVDB1 - PDH2.

- BSH2 - KVDB2 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- OTV - KVDB3 (Café Old Time, Haachtstraat 30, 3020 Veltem).

- KVDB4 - DZB.

- TB - DKE (Café Streekebeek, Tramlaan 6, 1933 Sterrebeek).

Zaterdag 22 oktober 2022 - BNV competitie:

- KVDB - Vrij Polen Oostrozebeke.

Dinsdag 25 oktober 2022 - GVMD competitie:

- Vredebal 2 - Vredebal 1.

- Vredebal 3 - De Duvels.

- Terras Boys - Vredebal 4 (Café Streekebeek, Tramlaan 11, 1933 Sterrebeek).

Vrijdag 28 oktober 2022 - KVGL competitie:

- HKT - KVDB1 (Café Hoekske, Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen).

- KVDB2 - BCC.

- ROZ2 - KVDB3 (Café Rozenhof, Dorpspelin 12, 3020 Veltem).

- KVDB4 - NRB2.

- DKE - BH.

Zaterdag 29 oktober 2022 - BNV competitie:

- Ts Place Kerksken - KVDB (Café Ts Place, Hollestraat 3, 9451 Kerksken).

Vrijdag 4 november 2022 - KVGL beker:

- DKE = bye.

Zaterdag 5 november 2022 - BNV competitie:

- KVDB - Peulis Putte 1.

Dinsdag 8 november 2022 - GVMD beker:

- Vredebal 1 - Gouden Bil 1.

- Vredebal 2 - Onder Den Toren 1.

- Sportief Herent - Vredebal 3 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- Vredebal 4 = bye.

Vrijdag 11 november 2022 - KVGL competitie:

- ROZ - KVDB1 (Café Rozenhof, Dorpspelin 12, 3020 Veltem).

- KVDB2 - HKT.

- HKT2 - KVDB3 (Café Hoekske, Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen).

- KVDB4 - ROZ2.

- DKE - BSH4.

Zaterdag 12 november 2022 - BNV competitie:

- Peulis Putte 2 - KVDB (Café Paradijs, Mechelbaan 725, 2580 Peulis-Putte).

Dinsdag 15 november 2022 - GVMD beker:

- Vredebal 2 - Vredebal 1.

- Vredebal 3 - Onder Den Toren 3.

- Amadeus 2 - Vredebal 4 ( Café Amadeus, Splitstraat 61, 1980 Zemst).

Vrijdag 18 november 2022 - KVGL competitie:

- KVDB1 - BHM.

- GBH - KVDB2 (Café Sportecho, Gemeenteplein 38, 1560 Hoeilaart).

- KVDB3 - NRB.

- BSH3 - KVDB4 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- DKE - ROZ3.

Zaterdag 19 november 2022 - BNV competitie:

- Het Volkshuis Aalst 2 - KVDB (Café Het Volkshuis, Houtmarkt 1, 9300 Aalst).

Dinsdag 22 november 2022 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Vredebal 3.

- Rozenhof  - Vredebal 2 (Café Rozenhof, Dorpsplein 11, 3020 Veltem).

- Vredebal 4 - Rozenhof 3.

Vrijdag 25 november 2022 - KVGL competitie:

- BSH - KVDB1 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- KVDB2 - PDH.

- PDH3 - KVDB3 (Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee).

- KVDB4 - DWL.

- SMP2 - DKE (Café 't Smiske, Lostraat 6, 3212 Pellenberg).

Zaterdag 26 november 2022 - BNV competitie:

- KVDB - Kalfort Sportief Puurs.

Dinsdag 29 november 2022 - GVMD competitie:

- Onder Den Toren 2 - Vredebal 1 (Café Onder Den Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Vredebal 2 - Onder Den Toren 1.

- Vredebal 3 - Rozenhof 1.

- Gouden Bil 2 - Vredebal 4 (Café 't Bierhuis, Fabriekstraat 26, 1745 Opwijk).

Vrijdag 2 december 2022 - KVGL competitie:

- KNB - KVDB1 (Café Kennedy, Potstraat 6, 3300 Bost-Tienen).

- BLL - KVDB2 (Café Lanterreke, Geestbeek 25, 3210 Lubbeek).

- KVDB3 - BLL2.

- KVDB4 - DWA.

- DKE - OTV2.

Zaterdag 3 december 2022 - BNV competitie:

- KVDB - Den Tell Knesselare.

Dinsdag 6 december 2022 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Onder Den Toren 3.

- Gouden Bil 1 - Vredebal 2 (Café 't Bierhuis, Fabriekstraat 26, 1745 Opwijk).

- Onder Den Toren 1 - Vredebal 3 (Café Ondder ffen Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Vredebal 4 - Amadeus 2.

Vrijdag 9 december 2022 - KVGL competitie:

- KVDB1 - BSH2.

- KVDB2 - SMP.

- DZB - KVDB3 (Café De Zavelbank, Hogeweg 9, 3118 Werchter).

- KVDB4 = bye.

- TB2 - DKE (Café Streekebeek, Tramlaan 6, 1933 Sterrebeek).

Zaterdag 10 december 2022 - BNV competitie:

- De Stoempers Zichem - KVDB (Bij Pastoar Munte, Markt 18, 3271 Zichem).

Dinsdag 13 december 2022 - GVMD competitie:

- Sportief Herent - Vredebal 1 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- Vredebal 2 - Rode Bal.

- Vredebal 3 - Gouden Bil 1.

- Vredebal 4 = bye.

Vrijdag 16 december 2022 - KVGL competitie:

- KVDB1 - BCC.

- PDH2 - KVDB2 (Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee).

- KVDB3 - NRB2.

- OTV - KVDB4 (Café Old Time, Haachtstraat 30, 3020 Veltem).

Zaterdag 17 december 2022 - BNV competitie:

- KVDB - De Welkom Liedekerke.

Dinsdag 20 december 2022 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - De Duvels.

- Vredebal 2 - De Splinters.

- !!! op woensdag 21 december: Rode Bal - Vredebal 3 (Café Palmenhof, Mechelsesteenweg 526, 2500 Lier).

- Ossel Star 2 - Vredebal 4 (Café Ossel-Star, Kasteelstraat 12, 1785 Brussegem).

Dinsdag 3 januari 2023 - GVMD beker:

- Vredebal 1 - Onder Den Toren 1.

- Gouden Bil 1 - Vredebal 2 (Café 't Bierhuis, Fabriekstraat 26, 1745 Opwijk).

- Rozenhof 1 - Vredebal 3 (Café Rozenhof, Dorpsplein 11, 3020 Veltem).

Vredebal 4 - Supra Boys 2.

Vrijdag 6 januari 2023 - KVGL competitie:

- KVDB1 - KVDB2.

- KVDB3 - KVDB4.

Zaterdag 7 januari 2023 - BNV competitie:

- Hoeksken Mere - KVDB (Café 't Hoeksken, Steenstraat 36, 9420 Erpe-Mere).

Dinsdag 10 januari 2023 - GVMD beker:

- Gouden Bil 1 - Vredebal 1 (Café't Bierhuis, Fabriekstraat 26, 1745 Opwijk).

- Onder Den Toren 1 - Vredebal 2 (Café Onder Den Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Vredebal 3 - Sportief Herent.

- Vredebal 4 = bye.

Vrijdag 13 januari 2023 - KVGL competitie:

- GBH - KVDB1 (Café Sportecho, Gemeenteplein 38, 1560 Hoeilaart).

- KVDB2 - ROZ.

- BSH3 - KVDB3 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- KVDB4 - HKT2.

- BBB - DKE (Café De Zoete Inval, Overijsesteenweg 95, 3080 Eizer-Tervuren).

Zaterdag 14 januari 2023 - BNV competitie:

- KVDB - Het Volkshuis Aalst 1.

Dinsdag 17 januari 2023 - GVMD competitie:

- De Splinters - Vredebal 1 (Café In De Veur Leste, Molenstraat 36, 1840 Londerzeel).

- Vredebal 3 - Vredebal 2.

- Vredebal 4 - The Candy Boys.

Vrijdag 20 januari 2023 - KVGL competitie:

- KVDB1 - PDH.

- BHM - KVDB2 (Café Boerenhof, Binkomstraat 10, 3391 Meensel-Kiezegem).

- KVDB3 - DWL.

- NRB - KVDB4 (Café Hoger Op, Rot 31, 3221 Nieuwrode).

- DKE - PDH4.

Zaterdag 21 januari 2023 - BNV competitie:

- Vrij Polen Oostrozebeke - KVDB (Café Vrij Polen, Hoogstraat 39, 8780 Oostrozebeke).

Dinsdag 24 januari 2023 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Rozenhof 1.

- Onder Den Toren 2 - Vredebal 2 (Café Onder Den Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- De Splinters - Vredebal 3 (Café In De Veur Leste, Molenstraat 36, 1840 Londerzeel).

- Vredebal 4 - Neder De Luxe 2.

Vrijdag 27 januari 2023 - KVGL competitie:

- BLL - KVDB1 (Café Lanterreke, Geestbeek 25, 3210 Lubbeek).

- KVDB2 - BSH.

- DWA - KVDB3 (Café De Warande, Dijkstraat 63, 3150 Wespelaar).

- KVDB4 - PDH3.

- PAR - DKE (Café Paradox, Diestsesteenweg 109, 3010 Kessel-Lo).

Zaterdag 28 januari 2023 - BNV competitie:

- KVDB - Ts Place Kerksken.

Dinsdag 31 januari 2023 - GVMD competitie:

- Onder Den Toren 1 - Vredebal 1 (Café Onder Den Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Vredebal 2 - Onder Den Toren 3.

- Vredebal 3 - Onder Den Toren 2.

- Amadeus 1 - Vredebal 4 (Café Amadeus, Splitstraat 61, 1980 Zemst).

Vrijdag 3 februari 2023 - KVGL beker:

- DKE = bye.

Zaterdag 4 februari 2023 - BNV competitie:

- Peulis Putte 1 - KVDB (Café Paradijs, Mechelbaan 725, 2580 Peulis-Putte).

Dinsdag 7 februari 2023 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Gouden Bil 1.

- Sportief Herent - Vredebal 2 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- Onder Den Toren 3 - Vredebal 3 (Café Onder den Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Vredebal 4 - De Sportvriend.

Vrijdag 10 februari 2023 - KVGL beker:

- ROZ - KVDB1 (Café Rozenhof, Dorpsplein 12, 3020 Veltem).

- KVDB2 - PDH.

- KVDB3 - BSH3.

- NRB2 - KVDB4 (Café Hoger Op, Rot 31, 3221 Nieuwrode).

- 3de afdeling - trekking volgt later.

Zaterdag 11 februari 2023 - BNV competitie:

- KVDB - Peulis Putte 2.

Dinsdag 14 februari 2023 - GVMD competitie:

- !!! op woensdag 15 februari: Rode Bal - Vredebal 1 (Café Palmenhof, Mechelsesteenweg 526, 2500 Lier).

- Vredebal 2 - De Duvels.

- Vredebal 3 - Sportief Herent.

- Supra Boys 2 - Vredebal 4 (Café Sporthal IHAM, Bautersemstraat 57, 2800 Mechelen).

Vrijdag 17 februari 2023 - KVGL competitie:

- KVDB1 - SMP.

- KNB - KVDB2 (Café Kennedy, Potstraat 6, 3300 Bost-Tienen).

- KVDB3 = bye.

- BLL2 - KVDB4 (café Lanterreke, Geestbeek 25, 3210 Lubbeek).

- DKE - ROZ4.

Vrijdag 24 februari 2023 - KVGL competitie:

- PDH2 - KVDB1 (Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee).

- KVDB2 - BSH2.

- KVDB3 - OTV.

- DZB - KVDB4 (Café De Zavelbank, Hogeweg 9, 3118 Werchter).

- DKE - TB.

Zaterdag 25 februari 2023 - BNV competitie:

- KVDB - Het Volkshuis Aalst 2.

Vrijdag 3 maart 2023 - KVGL beker:

- KVDB1 - ROZ.

- PDH - KVDB2 (Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee).

- BSH3 - KVDB3 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- KVDB4 - NRB2.

- 3de afdeling - trekking volgt later.

Zaterdag 4 maart 2023 - BNV competitie:

- Kalfort Sportief Puurs - KVDB (Café Coolhem, Coolhemstraat 1, 2870 Puurs).

Einde BNV competitie.

Dinsdag 7 maart 2023 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Vredebal 2.

- De Duvels - Vredebal 3 (Café De Club, Toekomsstraat 68, 1800 Vilvoorde).

- Vredebal 4 - Terras Boys.

Kampioenschappen KVGL van 8 tot 26 maart 2023.

Dinsdag 14 maart 2023 - GVMD competitie:

- Vredebal 3 - Vredebal 1.

- Vredebal 2 - Rozenhof 1.

- Rozenhof 3 - Vredebal 4 (Café Rozenhof, Dorpsplein 11, 3020 Veltem).

Dinsdag 21 maart 2023 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Onder Den Toren 2.

- Onder Den Toren 1 - Vredebal 2 (Café Onder den Yoen, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Rozenhof 1 - Vredebal 3 (Café Rozenhof, Dorpsplein 11, 3020 Veltem).

- Vredebal 4 - Gouden Bil 2.

Dinsdag 28 maart 2023 - GVMD competitie:

- Onder Den Toren 3 - Vredebal 1 (Café Onder den Toren, Kerklaan 6, 1830 Machelen).

- Vredebal 2 - Gouden Bil 1.

- Vredebal 3 - Oner Den Toren 1.

- Amadeus 2 - Vredebal 4 (Café Amadeus, Splitstraat 61, 1980 Zemst).

Vrijdag 31 maart 2023 - KVGL competitie:

- KVDB1 - HKT.

- BCC - KVDB2 (Café Concorde, Tiensesteenweg 230, 3001 Heverlee).

- KVDB3 - ROZ2.

- NRB2 - KVDB4 (Café Hoger Op, Rot 31, 3221 Nieuwrode).

- BH - DKE (Café Buurthuis, Pastoriestraat 1, 3360 Korbeek-Lo).

Dinsdag 4 april 2023 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - Sportief Herent.

- !!! op woensdag 5 april: Rode Bal - Vredebal 2 (Café Palmenhof, Mechelsesteenweg 526, 2500 Lier).

- Gouden Bil 1 - Vredebal 3 (Café 't Bierhuis, Fabriekstraat 26, 1745 Opwijk).

- Vredebal 4 = bye.

Vrijdag 7 april 2023 - KVGL competitie:

- KVDB1 - ROZ.

- HKT - KVDB2 (Café Hoekske, Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen).

- KVDB3 - HKT2.

- ROZ2 - KVDB4 (Café Rozenhof, Dorpsplein 12, 3020 Veltem).

- BSH4 - DKE (Café Sportlokaal, Keulensraat 19, 3020 Herent).

Vrijdag 14 april 2023 - KVGL competitie:

- BHM - KVDB1 (Café Boerenhof, Binkomstraat 10, 3391 Meensel-Kiezegem).

- KVDB2 - GBH.

- NRB - KVDB3 (Vafé Hoger Op, Rot 31, 3221 Nieuwrode).

- KVDB4 - BSH3.

- ROZ3 - DKE (Café Rozenhof, Dorpsplein 12, 3020 Veltem).

Dinsdag 18 april 2023 - GVMD competitie:

- De Duvels - Vredebal 1 (Café De Club, Toekomsstraat 68, 1800 Vilvoorde).

- De Splinters - Vredebal 2 (Café In De Veur Leste, Molenstraat 36, 1840 Londerzeel).

- Vredebal 3 - Rode Bal.

- Vredebal 4 - Ossel Star 2.

Vrijdag 21 april 2023 - KVGL competitie:

- KVDB1 - BSH.

- PDH - KVDB2 (Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee).

- KVDB3 - PDH3.

- DWL - KVDB4 (Zwembad Kessel-Lo, Stadionlaan 6, 3010 Kessel-Lo).

- DKE - SMP2.

Dinsdag 25 april 2023 - GVMD competitie:

- Vredebal 1 - De Splinters.

- Vredebal 2 - Vredebal 3.

- !!! op woensdag 26 april: The Candy Boys - Vredebal 4 (Café De Toekomst, Blijde Inkomsstraat 2, 1830 Machelen).

Einde GVMD competitie.

Vrijdag 28 april 2023 - KVGL competitie:

- KVDB1 - KNB.

- KVDB2 - BLL.

- BLL2 - KVDB3 (Café Lanterreke, Geestbeek 25, 3210 Lubbeek).

- DWA - KVDB4 (Café De Warande, Dijkstraat 63, 3150 Wespelaar).

- OTV2 - DKE (Café Old Time, Haachtstraat 30, 3020 Veltem).

Vrijdag 5 mei 2023 - KVGL competitie:

- BSH2 - KVDB1 (Café Sportlokaal, Keulenstraat 19, 3020 Herent).

- SMP - KVDB2 (Café 't Smiske, Lostraat 6, 3212 Pellenberg).

- KVDB3 - DZB.

- KVDB4 = bye.

- DKE - TB2.

Vrijdag 12 mei 2023 - KVGL competitie:

- BCC - KVDB1 (Café Concorde, Diestsesteenweg 230, 3001 Heverlee).

- KVDB2 - PDH2.

- NRB2 - KVDB3 (Café Hoger Op, Rot 31, 3221 Nieuwrode).

- KVDB4 - OTV.

Einde KVGL competitie.